Trabzonspor'un 2024-25 Sezonu Forma Tanıtımı Heyecan Verdi

Tanıtım filmi, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın yanı sıra, farklı alanlarda başarılarıyla tanınan isimleri bir araya getirdi. Dünyaca ünlü Türk piyanist Nazlı Hacıalioğlu, Paris 2024 Paralimpik Oyunları Şampiyonu Abdullah Öztürk, Trabzonspor Kadın Futbol Takımı oyuncusu Berra Bayraktar, Uluslararası Caribou Matematik Yarışması Birincisi Alperen Şirin, U19 Takımı oyuncuları Ali Kemal Denizci, Necati Özçağlayan, Turgay Semercioğlu ve Türk Telekom eSüper Ligi Şampiyonu Mert Altıntop da tanıtım filminde yer aldı.


Trabzonspor'un yeni formaları, tasarımları ve içerdiği sembollerle de dikkat çekerken, tanıtım filmiyle birlikte kulübün yenilikçi ve birleştirici vizyonu da vurgulandı. Taraftarlar, heyecanla beklenen yeni sezonda takımlarının formalarını giymeye ve sahada başarılarına tanıklık etmeye hazırlandı. Tanıtım filmi, sosyal medyada da hızla yayılarak büyük ilgi gördü ve Trabzonspor'un geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağladı.

MHK'de Gündoğdu Dönemi; Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına Getirildi MHK'de Gündoğdu Dönemi; Ferhat Gündoğdu, Merkez Hakem Kurulu Başkanlığına GetirildiMuhabir: AYTEKİN AKAY