Fiat, yıl sonu kampanyasını Fiat Egea Sedan modeli için başlattı. Hem büyük bir indirim hem de peşin ödeme avantajı sunan Fiat, müşterilere cazip bir fırsat sundu.

2023 yılının bitimine kısa bir süre kala yapılan bu kampanya müşterilere yarı fiyatına araç alma imkanı sağladı.


SON 3 GÜN

2024'e sayılı günler kala yalnızca yıl sonuna 3 gün kala geçerli olacak bu kampanyadan yararlananlar çok özel şartlarla 2023 model sıfır kilometre Fiat Egea Sedan sahibi olabilecek.


FİYATI NE KADAR?

Fiat Egea Sedan yılbaşı öncesi yüzleri güldüren bir indirim haberi geldi. Hali hazırda piyasa fiyatı 832.900 TL olan Fiat Egea Sedan 1.4 Fire 95 HP Easy için satış fiyatı indirimli olarak 794.900 TL olarak belirlendi. 

Yıl sonu için Fiat Egea Sedan’ın bu versiyonunda net indirim tutarı 38.000 TL oldu. Bu indirimden faydalanabilmek için 1 Ocak 2024'e kadar müşterilere süre verildi.

Altın Yatırımında Devrim: Gremse ve Kapalıçarşı Beşli Altın Altın Yatırımında Devrim: Gremse ve Kapalıçarşı Beşli Altın


KREDİ DESTEĞİ

Otomobil piyasasında firmalar tarafından müşterilere ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kapsamda müşteriler çeşitli kredi desteklerinden yararlanabiliyorlar. Fiat firması ise Fiat Egea Sedan için müşterilere çok özel bir kredi desteği veriyor. Bu kredi desteğini kullanarak peşin ödenecek tutar oldukça azaltılabiliyor.


TAKSİTLE ÖDE FIAT EGEA SEDAN'I KAP

Müşteriler 36 ay vadeli 350.000 TL kredi imkanından yararlanmaları halinde Fiat Egea Sedan alabilmek için peşin olarak sadece 444.900 TL ödeme yapmaları yetiyor. Kredi olarak kullanılan kısım için uygulanan aylık faiz oranı ise ayrı bir avantaj oluyor. 

Müşteriler bu krediyi aylık yüzde 3,04 oranında faiz ile alıyorlar. Bankaların taşıt kredisi faizleri ile karşılaştırma yapıldığında bunun müstakil bir avantaj olduğu görülebiliyor.

Fiat Egea Sedan model araç satın alabilmek için müşteriler 444.900 TL peşinat ödemesi yapıp 350.000 TL de kredi desteği aldıklarında satın alma işlemini tamamlıyorlar. Tüm bu fırsatları kullanabilmek için 3 günlük süre bulunuyor. 3 gün dolduğunda bu imkanlar ile Fiat Egea Sedan satın almak mümkün olmayacak.

Kaynak: Yurt Gazetesi