AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti, Trabzon'un Ortahisar ilçesinde güçlü bir meclis oluşturmak için harekete geçti. Partinin eski il yönetim kurulu üyesi ve Sebatspor başkan yardımcısı Sebahattin Alemdar, meclis üyeliği için başvuru dilekçesini Ortahisar ilçe başkanı Selahattin Çebi'ye teslim etti.

Alemdar, başvuru sürecinde yaptığı açıklamada, "Bu davanın sevdalısıyız. Yıllarca Ortahisar ilçesinde yaşayan ve her sokağını bilen biriyim. Parti içindeki arkadaşlarım tecrübelerimizi biliyorlar.

71C14F6B 1C4E 4862 Add4 Cd96C1604Caa

Yapılacak olan değerlendirmeye saygı duyuyor ve partimizin hem Ortahisar'da hem de Büyükşehir ve tüm ilçelerde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti Ortahisar ilçe başkanı Selahattin Çebi ise yapılan başvuruların partilerine güç katacağını belirterek, "Partimizin Ortahisar ilçesinde güçlü bir temsil için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz. Sebahattin Alemdar gibi deneyimli isimlerle daha da güçlenerek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

TAKA / Haber Merkezi

Editör: Ayşe Sancak