Akçaabat Akçakale Eski Belde Belediye Başkanlığını 3 dönem yapan başarılı siyaset ve iş adamı  Ali Türen Öztürk 2024 yerel seçimlerinde CHP’yi hesaba katmayanlar şaşkınlık yaşayacaklar .Bütün tahminleri alt-üst edecek bir başarıya sahip olacağız şeklinde iddialı açıklamalarda bulundu.


Trabzon’da yerel seçimlerin farklı bir havada geçeceğini belirten Öztürk şunları söyledi:  “Ekonomik kriz ile birlikte insanlar aş-iş-ekmek derdine düştü. Emekli ile adeta dalga geçiliyor. Gençler umutsuz ve mutsuz Vatandaş  bütün bu olumsuzlukların hesabını yerel seçimde soracak. Ülke genelinde  büyük bir başarıya imza atıp yeni belediyeler kazanacağız .O belediyeler arasında Trabzon Büyükşehir’de olacak. Trabzon’da mağdurların sesi olacak birleşe birleşe seçimleri kazanacağız”


“Kongrelerde bizim ayrışma yaşamamızı bölünmemizi adeta siyaset arenasından silinmemizi isteyecek kadar düşmanlaşan bir zihniyet var. Cumhuriyet var oldukça bayrak dalgalandıkça ne bu vatan bölünür ne de CHP bölünür parçalanır” diyen Öztürk “Bizler demokrasiye inan bir partiyiz. Kendi  iç sorunlarımızı çözer yolumuza devam ederiz. Ülkeyi içinde olduğu bu zor durumdan kurtaracak tek parti CHP dir” dedi. 

Küçük Esnaf Siftah Yapmıyor Küçük Esnaf Siftah Yapmıyor


Trabzon Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Ali Türen Öztürk “Trabzon’u hak ettiği marka şehir yapmak için laf değil çözüm üreteceğiz” açıklamasında bulunarak sözlerini şöyle tamamladı:” Belediye yönetimi ve anlayışı Trabzon’da ne yazık ki kişilerin egolarına ve kısır tartışmalarına yenik düştü. Trabzon şehircilik noktasında iyi yönetilmiyor .Sürekli zaman kaybediyoruz ve sorunları öteliyoruz bu anlayış bizi bir yere taşımaz. Trabzon CHP ile birlikte hak ettiği gibi yönetilecek”
Ayşen Karabina