Bursa İnegöl Belediye Başkan Yardımcılığı görevindeyken istifa ederek AK Parti Şavşat Belediye Başkan adayı olan, yerel seçimlerde de büyük bir başarı sağlayarak Şavşat Belediye başkanı seçilen Durmuş Aydın birbirinden önemli projeleri hayata geçirmek için düğmeye bastı.

Trabzon HSC Otomotiv, Renault Mais'in En İyi Servis Yarışmasında Birinci Seçildi Trabzon HSC Otomotiv, Renault Mais'in En İyi Servis Yarışmasında Birinci Seçildi

Seçimler öncesi verdikleri bütün sözleri tutacaklarını dile getiren başkan Aydın, “Şavşat ilçemize el ele gönül gönüle hep birlikte sahip çıkacağız. Seçimler bitti. Şavşat’ın belediye başkanı olarak her kesime eşit hizmet verebilmenin ve ilçemi turizmde zirveye taşımanın derdinde olacağım.” dedi.

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetimi de tebrik eden Şavşat Belediye Başkanı Durmuş Aydın, “Çok başarılı ve güzel çalışmalara imza atan derneğimizi kutluyor ve gönülden başarılar diliyorum. Ahmet başkanımız tam bir Artvin sevdalısı” şeklinde konuştu.

TAKA/AYŞEN KARABİNA

Editör: Birol Sancak