Trabzon Büyükşehir Belediyesi Karne Günü Şenliği Renkli Anlara Sahne Oldu Trabzon Büyükşehir Belediyesi Karne Günü Şenliği Renkli Anlara Sahne Oldu

Coşku Dolu Etkinlikler

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan Gençlik Şöleni ile bayram coşkusunu artıracak. Etkinlikler, 16.30’da Maraş Caddesi’nden kortej yürüyüşü ile başlayacak ve Ganita’da devam edecek. Oğuzhan Koç ve Seren Uzun’un sahne alacağı konserler ile şölenin müzik dolu anları yaşanacak. Ayrıca kolbastı ekibi, flyboard gösterisi, DJ performans ve Aslan Kar ışık gösterileri de etkinlikte yer alacak.

Coşkuyu Birlikte Yaşayalım

Büyükşehir Belediyesi’nin yoğun sponsor çalışmaları ile kasasından tek kuruş çıkmadan düzenlenecek etkinlikle ilgili konuşan Başkan Genç, “Şehrimizdeki kültürel canlılığı ve sanatsal etkinlikleri daha da güçlendireceğiz. Geçtiğimiz seneden kalan güzel anıları, bu etkinliklerle yeniden yaşayacak ve şehrimizi daha da renklendireceğiz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri, gençlerimize coşkuyla kutlayacakları unutulmaz bir deneyim sunacak. Bu etkinliklerle birlikte, Trabzon'un gençlik ruhunu ve milli bayram coşkusunu bir araya getirerek, gençlerin unutulmaz anlar yaşamalarını sağlayacağız. Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu Ganita'da birlikte yaşayalım” dedi.
TAKA/NEZİHA ÇAKIROĞLU

Editör: Birol Sancak