Olay, Kartal marka otomobilin sürücüsü Ali A. tarafından yönetilen 28 ER 663 plakalı araç ile karşı yönden gelen Adem E. idaresindeki 28 ACJ 022 plakalı Fiat marka aracın kafa kafaya çarpışması sonucu meydana geldi. Çarpışmanın etkisiyle Kartal marka otomobil adeta paramparça oldu.

Kazada, Kartal marka otomobilin sürücüsü Ali A. ile diğer araçta bulunan sürücü Adem E. ve araçta yolcu olarak bulunan N.E., D.E., Y.E. ve A.A. olmak üzere toplamda 5 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sağlık görevlilerinin hızlı müdahalesiyle ilk yardım alarak daha sonra Giresun il merkezindeki çeşitli hastanelere sevk edildi.

Trabzon'un Araklı ilçesi sınırlarında bulunan ve kazalarıyla ünlü olan Karadere yolunda bir kaza meydana geldi Trabzon'un Araklı ilçesi sınırlarında bulunan ve kazalarıyla ünlü olan Karadere yolunda bir kaza meydana geldi

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve kazanın nedenleri üzerinde detaylı incelemeler devam ediyor. Güvenlik güçleri, kazanın nasıl gerçekleştiğini ve sorumluluğu belirlemek amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Kamuoyuna olayın detayları ve sonuçlarıyla ilgili daha fazla bilgi sunulacak.

D0C0414A 123D 49F4 9Dae A376719693Bd
TAKA/NURGÜL GÜNAYDIN

Editör: Doğukan ÖZKURT