TEK BAŞINA İKTİDAR OLACAĞIZ

31 Mar yerel seçimlerinde partisinden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Opr.Dr. Muhammet Erkan “Trabzon’da her kesimi kucaklayacak gençlerin ve kadınlarımızın ağırlık kazanacağı bir ekiple yolumuza devam edeceğiz. Bu yol İYİ Partinin tek başına iktidar yürüyüşüdür” dedi.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Köyünde Bayramlaştı ve Halkla Buluştu Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Köyünde Bayramlaştı ve Halkla Buluştu

KÜSLÜK DARGINLIK DEVRİ BİTECEK

İYİ Parti’den öyle veya böyle nedenlerle gönül kırgınlığı oluşmuş ayrılmış kim varsa hepsi il tek-tek görüşerek Trabzon’da birlik ve beraberliği sağlama noktasında kararlı olduğunu ifade eden Erkan “İYİLER harekatının güzel insanları ile sorumlulukları paylaşarak bir bütün olacağız” mesajı verdi.

FIRTINALI DENİZDE GEMİ LİMANA GELDİ

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu’nun kısa zamanda toplumun desteğini ve güvenini aldığını belirten Erkan “Genel Başkanımız fırtınalı denizde gemiyi limana yanaştırdı. Şimdi bu geminin o kaptanı bizde mürettebatı olarak güzel günler göreceğimiz günler için  vira diyeceğiz” dedi.
TAKA/TUNCAY UÇKUN
 

Editör: Birol Sancak