Pazar Belediye Başkanı Neşet Çakır, ilçenin karşılaştığı ciddi sorunları ve çözüm yollarını açıkladı. Çakır, ilçede her geçen gün artan şikayetlere yetişemediklerini ve bu sorunları çözmek için çaba harcadıklarını ifade etti.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Yeni Başkanını Seçti Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Yeni Başkanını Seçti

Çakır, ilçenin hizmet altyapısının yetersiz olduğunu vurgulayarak, özellikle ana caddelerde ve Sahil bandındaki Karadeniz Caddesi'nde yaşanan sorunlara dikkat çekti. Bunun yanı sıra, altyapı sorunlarının çözümü için bakanlıklara projeler sunacaklarını belirtti.

Pazar'ın hizmete aç olduğunu dile getiren Çakır, şehirdeki bakımsızlığı düzeltmeye çalıştıklarını ve ilçeye daha fazla fayda sağlamak için eleman ve iş makinesi konusunda yaşadıkları sıkıntıları çözmeye odaklandıklarını ifade etti. Ayrıca, üniversite hocasıyla işbirliği yaparak şehrin peyzajını düzenlemeyi planladıklarını aktardı.

P A Z A Rwq213

Başkan Çakır, ilçenin gelişimine yönelik projeler arasında Güzelyalı'daki bir tesisin yeniden faaliyete geçirilmesi, yeni otoparkların kazandırılması ve trafiği azaltacak yeni sistemlerin deneneceğini söyledi. Çakır ayrıca, Pazar'ın değişim ve gelişimine vatandaşların desteğiyle odaklanacaklarını belirtti.

Son olarak, Çakır, belediye çalışanlarının ücretlerinin yüksek olduğunu ve bununla ilgili çözüm arayışında olduklarını dile getirerek, çalışanlarla birlikte bu konuda çözüm bulacaklarını ifade etti.

Pazar Belediye Başkanı Neşet Çakır, ilçenin değişimini ve gelişimini sağlamak için kararlı bir şekilde çalışacaklarını ve vatandaşların desteğiyle ilçeyi daha güzel bir hale getireceklerini vurguladı.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN