Filistin'de mücadele veren Hamas yıllardır süren İsrailin asimile politikalarına karşı bir başkaldırı ile İsrail'e savaş ilan etti. İsrail başkaca bir çare bırakmadı. Şöyle ki gün geçmiyor ki İsrail kafasına göre Filistinli kanı dökmesin. Canı istediği zaman Mescidi Aksaya giriyor canı istedimi Gazze'de kan dökmesin. 

Burada ki asıl gaye İsrail'in büyük İsrail devletini kurmak olduğunu aklımızın bir köşesine not edelim lütfen. Yani ya Filistinli kardeşlerimizin şehit edilmesi yada şimdi yaptığı gibi kardeşlerimizin göç etmesini isteyerek emellerine ulaşmaya çalışmaktalar. Neki Filistin insansızlaşsın ve oraya çöreklenmeye çalışmaktalar.

Filistin tarafı ne yapsın?! İsrail bir taraftan suyu keser bir taraftan elektriği keser bir taraftan balıkçılığı engeller daha nasıl varlıklarını devam ettirecekler bir bilen varsa bizlere bilgi versin.

Burada yahudilerin anlamadıkları bir şey var. Filistin onların değil ki! Filistinin tapusu bizim Tapu Kadastro genel Müdürlüğünde kayıtlı. Yani Filistin bizlerin. İsrail bizlerin toprağına çöreklenmekte. 

Kardeş Filistinlilere hayat hakkı tanımıyor ki. Her daim asimile faaliyetleri devam etmekte. Daha Filistinli kardeşlerimiz ne yapacaktı. Oturup kendilerinin ne zaman öldürüleceğini mi bekleyeceklerdi. Yapılacak buydu onuda yaptılar. Topyekün İsraile savaş açtılar.

İsrail Filistinli kardeşlerimizin güneye gitmelerini istiyor. Bu asimile değil de nedir. Filistinliler yerlerinden yurtlarından edilecek. Bu vahşet değil de nedir?! İsrail bu hakkı nereden alıyor?! Aslında bu hakkı nereden aldığını biliyoruz. Ağa babası Amerika ve İngiltere'den alıyor. Amerika ve İngiltere hemen oraya savaş gemilerini yolladılar. Bu arada Fransa'da savaş gemisi yolladı. Ne alakaysa. Emperyalist emel güden devletler İsrail'e destek olmak için birbirleriyle yarış etmeye başladı.

Emperyalist emel güden devletler bir araya gelip İsrail'e destek olurlarken bir buçuk milyar olan Müslüman ülkeler ne yapıyor?! Kınamaktan bile uzaklar! Bir Türkiye ortalıkta kıvranıyor. O yüzden bir daha söylüyorum ki mazlum milletlere sahip çıkma bir tek Türk devleti eliyle oluyor. Gerisi hikaye. Önce Müslüman devletler bir araya gelip bir olmaları lazım gelmekte değil mi?! Önce bir olacaklar ondan sonra mazlumlara sahip çıkmaları gerekiyor ama gerçekte nasıl sesleri solukları çıkmıyor. Bir bizlerin sesi ortalıkta dolanıyor.

Hamas'ın silahlı kanadı Kassam Tugaylarının bir açıklaması beni çok mutlu etti. " Kaza namazı olanları cihada almadık. Cihada katılan tüm kardeşlerimizin kaza namazları yok." Bu kadar hassas davrandıklarına göre inşaallah asla yenilmeyeceklerdir. 

Zalim dünyamızda yeni bir medeniyet inşa edilmesi lazım gelmekte. Bu sevgi medeniyetini inşaallah Türk Devleti inşa edecektir.Bizden başka hiçbir halkları müslüman olan devletler yapamaz. Çünkü bizlerin geçmişinde atamız Osmanlılar dünyayı yedi asır adaletletle yönetmişlerdir. Bizlerin devlet tecrübemiz var. Diğer Müslüman halkların böyle bir devlet tecrübeleri yok.

Sevgi medeniyetimiz sevgi akıl adalet ve bilim saç ayakları üzerine yükselmesi gereklidir. 

İsrail Filistini derhal terket. Orada çıban başı sensin. Aksi durumda seninle daha çok işimiz var. Peygamberimiz şöyle buyuruyor;" İsrail'de yahudilerle bir savaş çıkmadan kıyamet kopmaz..." Kıyamet alametlerinden biri de sensin.

Buraya gelmişken bizlerin samimi Hıristiyan ve samimi Yahudilerle bir sorunumuz yok. Onlar bizlerin ülkesinde rahatça hayatlarını yaşayabilirler. Bizlerin sorunu Evanjelist Hıristiyan ve Siyonist Yahudilerledir. Bu yazdığım adamlar dünyamızı karıştırıyorlar. Bu adamlar Filistinde bir Yahudi devleti kurulmasını istediklerinden Filistin'de Müslümanlara rahat yüzü vermiyorlar.

Ya Muin! Filistin'de Müslümanlara meleklerinle yardım et...