Ülkemiz  sıkıntılı günlerden geçmektedir. Bir taraftan ekonomik sıkıntılar bir yandan eğitimde arzu edilen ahlaki ve  bilimsel başarıyı elde edemeyişimiz bir yandan da ahlaki bozulma.

Bu yazdıklarımın en önemlisi ahlaki bozulma. Ahlaki bozulma en üst sevilerde seyretmektedir. Gerek televizyonlar gerekse kadınlarımızın giyim ve kuşamları akıl tutulması sevilerinde.

Televizyonlara bir çeki düzen verilmeli dediğimizde hemen karşımıza laiklik çıkmaktadır. BU ülke laiktir denildiğinde hemen önümüz kesilmektedir. Bakınız ülkem kadınları kendilerine giyim kuşamda televizyondaki ünlüleri örnek almaktadırlar. Ünlüler ne giyerse hemen moda adı altında onlarda onları taklit edip giyindiklerini giyinip sokağa çıkmaktadırlar.

Üzgünüm ama yazacağım  ünlülerimizde bir ahlak mefhumu yok gibi. Gerek dizilerde gerek sahne performansında  ve gerekse giyinip sokağa çıktıklarında yarı çıplak olarak giyinip  sokağa  çıkmaktadırlar. Sizlerin anlayacağınız kumaş bulamamışlar öyle çıplak olarak sokağa kendilerini atmaktadırlar.

Sapık kimdir diye bir soru sorduğumuzda hemen erkek deriz değil  mi! Doğrudur erkek bakmaması ve göz zinasına sebebiyet vermemesi lazım gelmektedir. KURANDA GÖZLERİNE SAHİP  OLMALARI ÖNCE ERKEKLERE AİTTİR. DAHA SONRAKİ AYETTE KADINLARA SESLENİLEREK GÖZLERİNE SAHİP OLMALARI İSTENMİŞTİR.

Peki kadınlarda hiç mi suç yoktur! Var tabi. Kadınlar yarı çıplak olarak elbisesiz sokağa çıktıklarından erkekleri göz zinasına sebebiyet vermektedirler. Eskiden açıklık vardı kimse kusura bakmasın ama günümüzde ise çıplaklık vardır. Kadınlarımız çıplak olarak sokağa çıkmaktadırlar. Buna anne babalar bir dur demesi lazım gelmektedir. Kızlarına sahip çıkmaları ahlakın düzelmesi için gerekmektedir.

Şimdi benim burda anlamadığım laiklik mi bunu emrediyor. Eğer öyle ise laikliği değiştirelim. Hiç bir toplum bu kadar ahlaki yozlaşma  yaşar mı yaşamaz. E daha nasıl oluyorda laikli bunu emrediyor denilir bunu anlamakta zorlaniyorum. Kısaca laiklik dini devlete karıştırmamanın latincesi. Efendim dini devlet işlerine karıştıracağız ki ahlak düzelsin. Öyle ben yaptım oldu demek doğru bir yaklaşım değildir. Bugün göz zinası yapan erkek yarın aslı zina yapmak için bir adım atacaktır. Günümüzde  onlarca kadın tecavüze uğrayıp öldürüldüğünü ne tez unuttuk. Ha buraya gelmişken bu tecevüz edip öldüren erkeklerin uyutulması lazım geldiği de unutulmamalıdır. Eğer idam gelecekse sadece ve sadece insan öldürülmesine gelmeli başkada  bişey yazmam. Bizler kızlarımızı bir caniye meze olsun diyemi yetiştiriyoruz.

Sapıkta ne kadar suç varsa o kadar da teşhir edip erkekleri baştan çıkaran kadınlarda hata vardır. Buraya gelmişken şunu da yazmak isterim yapılan çalışmalarda tecavüze uğrayan kadınların hemen hepsinin çıplak olduğu ortaya konulmuştur.

İster laiklik emretsin ister para hiç vakit geçirmeden televizyonlarda ki dizi ve filmlere bir çeki düzen verilmesi yarınlarımızı korumamız adına elzemdir. Televizyonlarda ki dizilerde kadınlar yarı çıplak olarak oyunlarını oynamak ve akıl tutulması ilişkiler yumağını ortaya koymaktadırlar.

Örnek verecek olursam bir kadın onlarca erkekle bir araya gelmekte evli bir kadın onlarca erkekle düşüp kalkmakta ve çocukyapmakta sanırsınız ki  ülkem geneli tüm kadınlarımız ahlaksız ve zina yapmakta.

Bundan dolayı adına ne derseniz deyin mutlaka televizyonlara bir çekin düzen verilmeli ve aileyi öncüleyen yapımların sayısının artırılması için gerekirse devlet teşviki de verilerek aile kayırılmalıdır.

Eskiden filmler aileyi öncülerken günümüzde film ve diziler ise alkieyi yok etmeyi arzu etmektedir.

Önce ahlak ve maneviyat...