• DOLAR 28,99 %0.17
  • EURO 31,26 %-0.14
  • ALTIN 1.865,91 %-1.11
  • BİST100 7.913,76 %-0.82
  • BITCOIN 44.094 %1.58
  • ETHERIUM 2.367 %1.16
16°
Ömer Gürsoy

Tüm Makaleleri

Ömer Gürsoy

Bu Futbolla İşimiz Çok Zor

Sevgili okurlar, Abdullah Hoca’nın gelmesiyle sonuçlarda bir kıpırdanma olmuştu. 

Üç Gole Rağmen

Sevgili okurlar, Sivas’ın eksilerde olan hava sıcaklığında daha maça ısınamadan yirmi dakikada 2-0 geriye düşmemiz anlaşılır bir durum değildi.

Bereketli Bir Hafta Oldu

Sevgili okurlar, Fenerbahçe’yi geçen hafta yendikten sonra yenilgisiz kalan tek takım Galatasaray da bu hafta Hatay’a yenilince ligde yenilgisiz takım kalmadı.

Hakemi de varı da yendik

Sevgili okurlar Cumartesi saat 19:00’da Fenerbahçe ile oynadığımız maçta, Fenerbahçe adına kâğıt üzerinde önemli avantaj vardı.

Hocanın İşi Zor

Sevgili okurlar Abdullah Avcı ile çıktığımız ikinci maç kağıt üzerinde hiç de zor değildi. 

Umut Işığı

Sevgili okurlar, Cuma günü haftanın açılış maçında liglerin en formda ekibi Adana Demirspor’la sahasında oynadık.

Bu Futbolla Hedefe Varılmaz

Sevgili okurlar, dönüp dönüp Beşiktaş maçından söz ediyoruz. O maçta oynanan futbol takımın fizik kondisyonu seyreden herkesin geleceğe umutla bakmasına neden olmuştu.

Mazereti yok

Sevgili okurlar, transferin son haftasında alınan iki futbolcu ile çıkılan Beşiktaş derbi maçında oynanan futbol ve alınan sonuç hepimizi umutlandırmıştı.

Hak edilerek kazanılar derbi

Sevgili okurlar bu sezon lige giriş maçlarında iki mağlubiyet iki de galibiyet aldık. Takım olarak iyi oynamıyorduk, yapılan transferler yeterli randıman vermemişti, bu durum özellikle başkan ve yönet...

İyi Bir Futbolla Uğurlandı

Sevgili okurlar, Nizamettin Algan kulübümüzün kurucusu olup da geri kalan son iki efsaneden biri idi. Kendisiyle 1977 yılında amatör şubelerde yöneticilik yaptığım yıllarda tanıştım.